طراحی سایت

مشاهده همه سرور های اختصاصی مشاهده کلیه سرور های اختصاصی قابل ارائه توسط توشن

اما چگونه می‌توان این امنیت را زمان طراحی سایت فروشگاهی رعایت کرد؟

تست سایت و فیکس کردن باگ‌ها و آماده‌سازی برای استفاده نهایی

دقت در جزئیات جز خصوصیات منه. ویستا با دقت زیادی برای من سایتمو طراحی کردن.

تعریف بی نهایت محصول (فیزیکی و دانلودی) دسته بندی محصول و ویژگی محصول

اما سایت ساز ابزاری است که راه‌اندازی یک سایت استاندارد را با هزینه بسیار مناسب‌تر فراهم می‌کند. چگونه؟ مشتری‌های یک سایت ساز همگی از سیستمی استفاده می‌کنند که از قبل آماده شده است و صرفاً هزینه استفاده از این سیستم و دریافت پشتیبانی را پرداخت می‌کنند.

در این مرحله بر اساس نیاز خود یا دریافت مشاوره از واحد فروش ، بسته فروشگاه خود را انتخاب میکنید و ثبت سفارش صورت می پذیرد

قیمت‌ها در ویستا هزینه انواع طراحی سایت خرید سایت اختصاصی و ثبت سفارش طراحی وب سایت در شرکت ویستا

البته باز هم ذکر می کنیم که این هزینه کاملا انتخابی هست و شما می توانید این هزینه را پرداخت نکنید و در این صورت سایت شما از حالت پشتیبانی خارج خواهد شد و مدیریت سایت و هاست بر عهده شما خواهد بود. همچنین در صورت عدم پرداخت هزینه آپدیت ها و به روز رسانی های جدید سایت نیز دیگر بر روی وب سایت شما اعمال نخواهد شد.

سرور اختصاصی ایران ارائه سخت افزار های قدرتمند در بهترین دیتاسنتر های ایران

این یعنی کاربر از هر دستگاهی کلیک کنید (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا کامپیوتر) با هر اندازه صفحه‌ای استفاده کند، سایت شما متناسب با همان اندازه، تغییر حالت می‌دهد تا به درستی نمایش داده شود و قابل استفاده باشد. آیا برای استفاده از قالب‌های پرتال باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟ خیر! شاید در سیستم‌های دیگر مجبور باشید بابت هر قالب هزینه پرداخت کنید. اما در پرتال هیچ هزینه‌ای بابت استفاده از قالب‌‌های آماده پرداخت نمی‌شود.

هزینه پشتیبانی سالانه طراحی سایت در پکیج های توشن به صورت انتخابی هست و شما بعد از یکسال می توانید در صورت نیاز این هزینه را پرداخت کنید ادامه مطلب که به مدت یکسال سایت شما پشتیبانی شود و از منبع تمامی خرابی ها و مشکلات احتمالی که به صورت غیر عمد توسط خود شما ایجاد می شود جلوگیری کند و در صورت نیاز برطرف شود و همچنین امنیت سایت شما توسط واحد پشتیبانی حرفه ای توشن به صورت کامل نضمین خواهد شد.

برای تولید این محتواها هزینه هایی صرف شده. انتظار اینکه ما هیچ دعوت به اینجا اقدامی انجام ندیم و تمام این آموزش ها رایگان منتشر بشن کمی بی انصافی هست.

آیا اصول اولیه سئو درطراحی سایت فروشگاهی اینجا کلیک کنید ووکامرس رعایت میشود؟

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “طراحی سایت”

Leave a Reply

Gravatar